Naše akce

Podali nám opět “ochrannou” ruku

V této nelehké chvíli nám opět pomohli – NF Albert (dezinfekce), Tomáš Slavata (respirátory, roušky, desinfekce), Kraj Vysočina (respirátory), NF FAnn dětem (papír do tiskárny)

Více zde

Dostali jsme od NF Albert odměnu

V předvánočním čase jsme se zapojili do soutěže v pečení zdravého vánočního cukroví a byli jsme odměněni poukázkou v hodnotě 600,- Kč do prodejny Albert. Tentokrát nebylo vše úplně zdravé, ale dobré to bylo.

Více zde

Online pohádka Princezna zakletá v čase

Díky projektu zakulturou.online  www.zakulturou.online jsme se mohli ZDARMA podívat na pohádku Princezna zakletá v čase z videotéky, která podporuje umělce na základě transparentní podpory, a to především za aktuální situace koronaviru.

Více zde

Akce Náměšťská kecka

Zapojili jsme se do aktivitky „Náměšťská kecka“. Hru jsme si užívali,  úkoly plnili a měli u toho i „kecičky“, ale vzhledem k počasí jsme na nohách kecky neměli.

Více zde

Jarní prázdniny

Učení jsme odložili, prázdniny si užívali.

Více zde

Zimní radovánky

Konečně napadl sníh a my jsme se mohli věnovat také něčemu jinému než online výuce, PC hrám a sledování TV. Vytáhli jsme zaprášené lopaty a boby a s radostí jsme vyrazili na kopec. Nezapomněli jsme ani postavit sněhuláka, snad se nám brzy nerozpustí.

Více zde